top of page

צוות החדשנות העירונית בבאר שבע פעל כחלק מרשת עולמית של צוותי חדשנות עירונית בתמיכת קרן בלומברג.

הצוות סייע לעיר ולעירייה להתמודד עם אתגרים עירוניים, דרך יצירת פתרונות מוחשיים וזריזים בתחומים שונים שישפרו את איכות חייהם של התושבים והתושבות.

 צוותי החדשנות פועלים בארצות הברית, קנדה, צרפת וישראל.

i- team
בעולם
צוותי

צוות חדשנות עירונית-באר שבע

צוות החדשנות העירונית בבאר שבע פועל באופן דומה לצוותי i-teams  בארץ ובעולם, והוא מיוחד בכך שנקודות המבט של החברים והחברות בו מגוונות והמבנה שלו שטוח.

צוות חדשנות עירונית-באר שבע
מי אנחנו

מעיין החלה את דרכה המקצועית כראש המדור למעורבות חברתית באגודת הסטודנטים באוניברסיטת בן גוריון, לאחר מכן ניהלה תהליכי קבלת החלטות המבוססים על שיתוף ציבור עבור משרדי ממשלה בחברת

״תובנות״. מעיין בוגרת תואר שני במנהל עסקים בהצטיינות בתכנית מנדל למנהיגות חברתית.

  • Black LinkedIn Icon
עותק של 012420ShidrugyiaHeadShots (110 o
1212.png

ורד הקימה וניהלה את צוות החדשנות כשנתיים וכיום היא מכהנת כמנהלת האגף לתכנון אסטרטגי בעירייה ובין היתר ממונה על יצירת זיקה בין פעילות הצוות לאתגרים העירוניים הנמצאים במוקד התוכנית האסטרטגית העירונית "באר שבע 2030" והטמעת שיטות העבודה לכל רוחב הארגון. בתפקידה הקודם שימשה כסמנכ"לית הרשות לפיתוח הנגב ועסקה ביישום כלים ומודלים לפיתוח כלכלי אזורי. לפני כן כיהנה כמנהלת פרויקטים בכירה במכון מחקר בין לאומי וניהלה תהליכי חקר שוק ופוטנציאל כלכלי לחברות עסקיות גלובליות. 

  • Twitter
ורד אודותינו- 2_edited.jpg
1212.png

מעין אילת  מנהלת הצוות 

ורד גושן מנהלת האגף לתכנון אסטרטגי וממונה על פעילות הצוות מטעם העיריה

נועם החלה את דרכה בצוות כמתמחה וכעת היא מובילה את תחום כתיבת התוכן וניהול הידע. בנוסף, נועם לומדת בתוכנית המצטיינים לתואר שני במדיניות ציבורית באוניברסיטה העברית וכותבת את התזה שלה על מעבדות מדיניות, בהנחיית ד"ר ענת גופן. 

נועם אודותינו- 2.jpg
1212.png
  • Black LinkedIn Icon

הגיעה אל הצוות לאחר שעבדה כאנליסטית ומנתחת נתונים במכון מחקר בתל אביב. במקביל לעבודתה בצוות, קסם שוקדת על כתיבת עבודת הדוקטורט שלה במדעי המוח באוניברסיטת בן גוריון ובזמנה הפנוי עולה על עמדת הדי ג'יי ומרקידה את בלייני העיר.

קסם אודותינו_edited.jpg
1212.png

נועם נוי  רכזת ידע ותוכן

קסם עדי אנליסטית מחקר

צוות הליבה

תמר מובילה את מתודולוגיית העבודה של "חשיבה עיצובית" Human Centered Design  עולה חדשה מברזיל שהגיעה אלינו לאחר 4 שנים של לימודים בניו יורק ועבודה עם צוות החדשנות של Jersey City, חובבת טיולים ומוזיקת עולם ובתהליך מתמשך של למידת השפה העברית.

  • Black LinkedIn Icon
תמר אודותינו - 2.jpg
1212.png
  • Twitter

תמר רואמר מעצבת שירות

מעיין היא סטודנטית לתואר ראשון בכלכלה ופסיכולוגיה באוניברסיטת בן גוריון

מתמחה בתוכנית "כלכלנים חברתיים" העוסקת בהכשרת סטודנטים למנהיגות בשירות הציבורי וחובבת ספרים מושבעת

מעיין אליהו.jpg
1212.png

מעיין אליהו  רכזת אדמיניסטרציה ותפעול

גיא הוא ד"ר לסוציולוגיה מאוניברסיטת תל-אביב, חוקר ומרצה במוסדות אקדמיים שונים, מתמחה בקשר שבין מעמד, עירוניות וזהות. יליד באר-שבע ותושב תל-אביב בהווה, גיא חקר צעירים בני המעמד הבינוני בשתי הערים ותיאר את האופן בו כל עיר מעצבת את עולמות החיים של תושביה.

גיא מביא אתו לצוות ניסון בתכנון וליווי מחקרים, ועיבוד הנתונים אל תובנות מעשיות.

web_size.jpg

ד"ר לסוציולוגיה מאוניברסיטת בן גוריון, חקרה היבטים חברתיים ומרחביים של תהליכי הגלובליזציה בישראל. מביאה לצוות ניסיון במחקר ותרגומו לשטח בעבודה עם ארגוני חברה אזרחית וממשל. במסגרת "שתיל" הובילה את הפיתוח והיישום של פרדיגמת פיתוח כלכלי-קהילתי "כלכלה מקומית מקיימת", ניהלה תהליכי פיתוח ידע , בדגש על התאמתם של מודלים עולמיים לזירות מקומיות: מוניציפליות ואזוריות. 

גילי אודותינו_edited.jpg
1212.png

ד״ר גיא שני-  יועץ בתחום מחקר

המרחב הציבורי

ד״ר גילי ברוך  ייעוץ תוכן ומתודולוגיה

צוות

מעטפת

מלבד צוות הליבה, אנו נעזרים באנשי מקצוע שונים לאורך הדרך, התומכים ומסייעים לפעילותנו.

לכל חבר/ה בצוות זה תרומה אישית לעשייה שלנו, בין אם בליווי מתמשך ובין אם בסיוע "אד הוק". 

מתגוררת בבאר שבע כבר שמונה שנים. הובילה מיזמים חברתיים באוניברסיטה ובעיר, עבדה בהתאחדות הסטודנטים והסטודנטיות הארצית בהובלת שינוי מדיניות אקדמית מול מל"ג-ות"ת, הכנסת והממשלה. מלמדת באוניברסיטה כבר ארבע שנים את הסדנה "בין אלימות מינית למיניות בריאה".

  • Black LinkedIn Icon
מעיין פדן אודותינו_edited.jpg
1212.png

עבד באגף תכנון ואסטרטגיה במשרד החינוך שם הוביל פרויקט Big Data לחיזוי תלמידים/מורים ובעמותת "חינוך לפסגות". עבר להתגורר בבאר שבע בעקבות תפקידו בצוות ובזמנו הפנוי עובד על סטארט אפ משלו בנושא תחזיות על הישגי תלמידים במערכת החינוך.

יקיר אודותינו.jpg
1212.png

מעיין פדן מ"מ מנהלת פרויקטים

יקיר פרטוש מנהל פרויקטים

חברי צוות לשעבר

bottom of page